Karrier

Csatlakozz a Polygonshoz, ahol folyamatosan azon dolgozunk, hogy saját és Ügyfeleink projektjei nemcsak a legjobb minőségben készüljenek, de legyenek fenntarthatóak hosszú távon is. Minden munkakörünk esetében alapelvárás a középszintű angol nyelvtudás, kitűnő helyesírás és legalább középfokú végzettség.

Polygons.hu - a sokoldalú megoldások szállítója

A jelentkezőknek az első válogatáson átjutva egy órás tesztfeladatot kell kitölteniük. Jelentkezéshez küldd az önéletrajzod elérhetőségeink bármelyikére.

Webfejlesztő - nyelvek: PHP, (My)SQL

Minimum követelmények:

  • kitűnő helyesírás
  • angol nyelv alapfokú ismerete
  • munkájára rendkívül igényes

Elvárt ismeretek:

  • HTML 4, XHTML, HTML 5, CSS 3, JavaScript (erős alapok)
  • PHP 5 és PHP 7 (alapok)
  • MySQL (alapok)
  • Bash (alapok)
  • Linux (alapok)

Előnyt jelentő ismeretek:

  • Bootstrap
  • jQuery
  • WordPress alapok
  • WordPress plugin és sablon (fejlesztés)
  • egyéb CMS ismeret (Magento, Joomla, OpenCart, Prestashop, Concrete5)
  • PHP keretrendszer (Laravel, Symphony, Slim, stb.)
  • API (Facebook, Google, Számlázz,hu, futárszolgálatok, stb.)

Munkavégzés:

  • foglalkoztatás jellege: alkalmazotti jogviszony, 3 hónap próbaidő
  • helye: tetszőleges település, akár home office
  • ideje: 8 óra / nap, akár hétvégi munkavégzés is megoldható
  • bérezés: tudástól függően nettó 150.000 - 300.000 forint / hónap + havonta sikerprémium és nyereségrészesedés

Online marketing gyakornok

Feladatok:

  • közösségi oldalak kezelése
  • Google Adwords és Facebook PPC hirdetések létrehozása, felügyelete, optimalizálása
  • hírlevelek írása és küldése
  • egyéb marketingötletek kitalálása, megvalósítása

Elvárások (alap szintű ismeret):

  • Google Adwords
  • Google Analytics
  • Facebook

Előnyt jelent:

  • Facebook Business
  • Google Search Console
  • HTML
  • CSS
  • Gimp
  • Canva

  • helye: Miskolc belváros (Arany Corvin) vagy home office
  • ideje: nincs megszabva
  • havi elvárt minimum óraszám: 40
  • díjazása: bruttó 1.000,- forint / óra
  • fizetés: Schönherz Iskolaszövetkezeten keresztül

Jelentkezés feltétele az alábbi fogalmak legalább felületes ismerete: A/B teszt, buyer persona, konverzió, CTA, PPC, upsell, downsell, cross-sell.

Szakmai gyakorlat informatikus hallgatók részére

A feladatok végső elkészítési határideje augusztus 31., ám az aktuális állapotokról július 31-én és augusztus 15-én is be kell számolni. A szakmai gyakorlat teljesítéséről szóló igazolást csak az vehet át szeptemberben, aki augusztus 31-ig minden felmerült problémát kijavít.

Egyeztessünk a részletekről!

Polygons.hu elérhetőségek QR kód

Harkály Gergő